o_mnie_kanujZ motocyklami jestem związany od roku 1980, wtedy to mój Tato nauczył mnie jazdy na motorowerze Ryś MR1. Potem była Jawa 23A Mustang. W 1985 kupiłem sobie pierwszego Junaka. Wszystkie swoje motocykle naprawiałem sam, potem znajomym, kolegom… i tak pozostało.

Ukończyłem Technikum Mechaniczne o specjalności pojazdy samochodowe. Zdobyłem różne specjalności zawodowe bo pomagały mi w naprawach motocykli. Pracowałem jako tokarz, frezer, wytaczarz, szlifierz, mechanik samochodowy, silnikowy, pompiarz. Miałem mnóstwo różnych motocykli a jeszcze więcej dzięki mnie ich ocalało i jeździ.

Najwięcej serca mam dla weteranów, a szczególnie dla Junaków. Te motocykle nie mają przede mną żadnych tajemnic – inne też nie mają ich za wiele!

Lubię dalekie podróże na weteranach oraz wyścigi! Zawsze uważam, iż stary motocykl musi być przede wszystkim sprawny, wygląd to rzecz drugorzędna choć ważna!

Motocykle zawsze były moją pasją i myślę, że tak już pozostanie. Stosuję od lat zasadę klient nasz Pan, więc każde zlecenie staram się wykonać jak najlepiej, tak abyśmy razem byli zadowoleni – satysfakcja z pracy jest dla mnie napędem i cały czas popycha mnie do rozwoju i ulepszeniu umiejętności i Firmy!

Więc jeśli chcesz zrobić coś dla swojego motocykla to napisz lub zadzwoń…

Pozdrawiam Krzysztof